Instalacja do radia

Brak prądu, nie świeci lampa, potrzebny schemat...

Moderatorzy: Majkel_B, Pols

Instalacja do radia

Numer postu:#1  Postprzez arko1926 » Cz 23:46, 19 gru 2013

Witam, chciałem sie przywitać jako nowy użytkownik forum. Potrzebuje pomocy, dostalem jako pierwszy samochód fiata pande, niestety jest to golas, brak radia, anteny, głosników, zapalniczki, itp. Największy ból w tej chwili to brak radia. Wyjąłem zaślepke kieszeni na radio, niestety nie ma instalacji do radia. Jesli chodzi o podłączenie głosników do radia, przeciągniecie kabli, rozebranie progów, itp to nie bedzię problemu, ale problem mam z tym, nie wiem skąd pociagnąc zasilanie do radia. Liczyłbym na pomoc, jaki kabel potrzebny, gdzie podłączyć, czy jakieś kostki potrzebuje, wtyczki i tego typu wszystkie porady, bo jednak nie chciałbym jechac do aso, itp. Bo myśli, ze bedzie to dośc latwa operacja tylko od czego zacząc. Jakieś tam podstawy znam, znam mniej więcej rozkłąd kostki iso, która jest w radiu, kable są ucięte, wiem, który to plus, ktory masa, wiem gdzie jest kabel 12V w pandzie, tylko nie wiem w jaki sposób go podlączycm gdzies widziałem, ze jakis bezpiecznik trzeba dodać, itp.Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.
arko1926
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz 23:31, 19 gru 2013
Lokalizacja: Radom
Panda: actual
Imię: Arkadiusz

Re: Instalacja do radia

Numer postu:#2  Postprzez Dorian1.1 » Pt 1:48, 20 gru 2013

O ile mnie pamiec nie myli temat byl poruszany na forum co do schematow pradow itp polecam program eLearn dla pandy :-)
Za kierownicą Pandy życie staje sie piekniejsze:-)
Niebiesko-biały znikający punkt... Spokojnie to tylko ja i moja Pandzia:-)
http://www.facebook.com/PandapoBydgosku Zapraszam

MES, ELM, KKL i wiedza zawsze pod ręką jesteś w Bdg kontaktuj się :)
Dorian1.1
Wieczny Szperacz
Avatar użytkownika
 
Posty: 1892
Dołączył(a): N 21:59, 09 wrz 2012
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiek: 30
Panda: 1.1 54km van 2004r
Imię: Dorian


Powrót do Elektryka - problemy techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości